E-posta Gönderin

[email protected]

Bizi Arayın

(+90) 216 420 41 61

Paslanmaz Çelik Nedir?
7 Eylül 20190 Görüntülenme

Firmamızın özenli üretimleri arasında yer alan paslanmaz çelik üretimlerimiz, hem yurt içi, hem de yurtdışı pazarında oldukça ilgi görmektedir.

Paslanmaz çelik üretimi, karbon malzemeden üretilmektedir. Müşterilerimizden gelen taleplere uygun olarak tamamen siparişlere uygun kalıplarda, ölçülerde ve miktarda üretimler yapılmaktadır. Her adımda paslanmaz çelik imalatlarımız denetlenmektedir ve size tamamen teslime hazır şekilde sunulmaktadır.

Firmamız üretimlerini diğer firmalarla karşılaştırdığınızda, paslanmaz çelik fiyatları olarak gerçekten uygun rakamların söz konusu olduğunu göreceksiniz. Paslanmaz çelik imalatı yanında, boyalı sac, aliminize sac, dilinmiş rulo sac, DKP SAC, DKP rulo sac, galvanizli levha sac, galvanizli sac, HRP sac, HRP rulo sac, kalay kaplı sac, üretimlerimizle her zaman siz firmaların yanındayız.

Paslanmaz çelik özellikleri ile birçok alanda kullanılabilir. İnşaat sektörü alanında kaliteli ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca, oyuncak sektöründen hediyelik eşya sektörüne, kimya ile petro kimya endüstrisinde, kağıt üretim endüstrisinde, yüksek derecelere, sıcaklıklara dayanan üretimlerde, örneğin fırınların  ve benzeri cihazların üretimlerinde, dekoratif amaçlı üretimlerde paslanmaz çelik üretimleri kullanmak mümkündür. Paslanmaz çelik endüstrisi gerçekten gelişmiş ve dayanıklı olması bakımından tercih edilir durumdadır.

Firmamızın merkezi İstanbul sınırlarında bulunmaktadır. Paslanmaz çelik İstanbul ve diğer illere gönderimlerimiz söz konusudur. Ülkemizin her noktasında siparişlerimizi teslim edecek altyapımız ve kapasitemiz bulunmaktadır. İnternet sitemizden incelemelerinizi yapabilir,bilgi almak için destek hattımız üzerinden de bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nikel Kaplı Sac Nedir? başlıklı makalemizde nikel kaplı sac, nikel kaplı sac fiyatları ve nikel kaplı sac istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.