E-posta Gönderin

[email protected]

Bizi Arayın

(+90) 216 420 41 61

Kalay Kaplı Sac Nedir?
4 Eylül 20190 Görüntülenme

CSC Sac olarak yüz akı üretimlerimizden biri kalay kaplı sac ürünlerimizdir ve kaplamalı ürün çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.

Kalay kaplı sac üretimi ince ve soğuk haddelenmiş sac malzemenin her iki yani çift tarafının da elektrolitik uygulama ile kalay madeni ile kaplanması ile yapılmaktadır. Kalay kaplı sac kullanım alanları ise, genellikle, konserve kutuları, benzeri gıda ambalaj kutuları, metal kapakların üretilmesi, endüstriyel ambalajların yapılmasında yer almaktadır. Kalay kaplı sac fiyatları ise, firmamızın genel anlamda üretimlerinde ve fiyat politikasında olduğu gibi, son derece ekonomiktir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Hem internet sitemizden, hem çağrı merkezimizden kesintisiz olarak ürünlerimiz ve firmamız hakkında bilgi de almanız mümkündür.

Kalay kaplı sac ölçüleri 0.14 mm ile 0.50 mm kalınlık aralığı arasında seyretmektedir. Genişlik aralığı ise, 20 mm ile 1200 mm arasındadır. Uzunluk aralığı, 650 mm ve 1000 mm arasında bulunmaktadır. Kalay kaplı sac kaplama özelliği ise çift taraf eşit kaplama şeklindedir. Kalay kaplı sac İstanbul merkezli firmamızda, hem kent içinde, hem de çevresindeki iller başta olmak üzere, ülkemizin her yerine gönderimlerimiz bulunmaktadır. Ürün formları olarak, paket sac, rulo sac, bant olarak şekillenmektedir. Ürünlerimiz birçok alanda kullanılmaktadır ve üretici firmaların siparişlerini eksiksiz olarak sunmaktayız. Paketleme sanayinde, beyaz eşya sanayinde, elektrik ve elektronik cihazların üretiminde malzemelerimiz güvenle kullanılabilir.

Bir önceki yazımız olan Hrp Soğuk Sac Nedir? başlıklı makalemizde hrp soğuk sac, hrp soğuk sac fiyatları ve hrp soğuk sac kullanım alanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.