E-posta Gönderin

[email protected]

Bizi Arayın

(+90) 216 420 41 61

Hrp Soğuk Sac Nedir?
3 Eylül 20190 Görüntülenme

CSC Sac olarak ürün gamımız içinde HRP soğuk sac ürünlerimiz de yer almaktadır ve üretimlerimizi güvenle birçok alanda kullanabilirsiniz.

HRP soğuk sac üretimi olarak, kalıplarımız 1,5, 2, 3, 4 ve 5 olarak, kilogramlarına göre, 24 kg, 32 kg, 35 kg, 48 kg, 64 kg, 72 kg, 80 kg, 95 kg ve 120 kg olarak ağırlıklarda üretilmektedir. HRP soğuk sac üretiminde, sıcak şekilde haddelenmiş olan rulo, zeminde, oksit ile asit banyoları işlemlerinden geçirilir, temizlenir ve oksidasyonu yani paslanmasının  önüne geçilmesi için de özenle özel koruyucu yağ sistemi ile yağlama yapılır. HRP soğuk sac kullanım alanları olarak, başta otomotiv sektörü gelmektedir. Otomotiv yan sanayi alanında üretim yapan firmalara özenle ürün siparişleri hazırlamaktayız. Makine imalat sanayinde de üretimlerimizin önemi vardır.

Soğuk şekillendirme ile yapılan üretimler son derece dayanıklı sacların üretilmesini sağlar, bükmeye, çekmeye son derece dayanıklı ürünlerdir. CSC Sac firmamız, HRP soğuk sac üretimlerimiz yanında, hrp sac, alüminize sac, paslanmak çelik, kalay kaplı sac, dilinmiş rulo sac, boyalı sac üretimlerimizle sizlerleyiz. Firmamızın merkezi İstanbul da bulunmaktadır ve ülkemizin her yerinde siparişlerinize cevap verir durumdayız. Siparişleriniz için online sistem üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimiz 0 216 420 41 61 numaralı telefon ile iletişim de sağlayabilirsiniz. Üretimlerimiz, sizlerin talepleri, kullanım alanları, ihtiyaçlarına göre şekillenecek ve detaylı analizlerden ve kontrollerden sonra hazırlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Hrp Sac Nedir? başlıklı makalemizde hrp sac, hrp sac fiyatları ve hrp sac istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.