E-posta Gönderin

[email protected]

Bizi Arayın

(+90) 216 420 41 61

Hrp Sac Nedir?
2 Eylül 20190 Görüntülenme

Özenli üretimlerimizden biri, yaygın kullanım alanı olan HRP Sac üretimlerimizdir ve merkezi İstanbul olan firmamız üzerinden üretimlerimiz ülke çapında dağıtılmaktadır.

HRP Sac ürünleri sıcak olarak haddelenmiş sacların yüzey kısımlarının özel bir asit bileşim ile hazırlanarak üretilmesidir. HRP sac özellikleri olarak, şüphesiz ki, HRP sacların en önemli özelliklerinden biri, yüksek baskılara ve darbelere karşı gerçekten çok dayanıklı olmasıdır. Bükmeye ve soğuk derecelere karşı da gerçekten çok dayanıklı olan üretimlerdir. Ürünlerin kalınlıkları, 0,20 mm ile 2,00 mm arasında değişir. Sizlerden gelen siparişlere göre, saç ya da rulo olarak kesimlerimiz yapılmaktadır. Birçok alanda kullanılması, gerek yurtiçinden, gerek yurtdışından birçok üretici firmanın modellerimizi sipariş vermesini sağlar. HRP sac İstanbul başta olmak üzere tüm ülkeye siparişlerimizi teslim edebilmekteyiz.

Beyaz eşya üretimlerinde hrp sac ürünlerimiz son derece talep görmektedir. Beyaz eşya, otomotiv, emaye kaplama üretimler, mutfak eşyalarının hazırlanması, çelik ürünlerin imalatı, makine imalat alanında da ürünlerimiz önemli malzeme olarak üretim altyapısında yer almaktadır. Firmamız üretimlerinin eksiksiz şekilde yapılması için son derece yeterli altyapısı bulunmaktadır. Ürün kontrollerimiz her aşamada düzenli olarak yapılmaktadır. Son aşamada ürün teslimatı sırasında son kontrolümüz yapılır ve size teslimat sağlanır. Ürün denetimlerimiz ürün verdiğimiz firmalarımızla düzenli iletişim kurmamızla birlikte, satış sonrasında da devam eder. Bu şekilde sizlere HRP sac ve diğer ürünlerimiz eksiksiz şekilde sunulur.

Bir önceki yazımız olan Hrp Rulo Sac Nedir? başlıklı makalemizde hrp rulo sac, hrp rulo sac fiyatları ve hrp rulo sac modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.