E-posta Gönderin

[email protected]

Bizi Arayın

(+90) 216 420 41 61

Dilinmiş Rulo Sac Nedir?
26 Ağustos 20190 Görüntülenme

Başta dilinmiş rulo sac ürünlerimiz olarak, CSC Sac, dünya standartlarında, yüksek kalite özelliklerine uygun üretimlerimiz ile sizlerleyiz.

Dilinmiş rulo sac özellikleri olarak, ölçüleri bakımından, malzeme kalınlığı olarak 0.25 ile 2.50 mm arasında imal edilmektedir. Genişlik ölçüleri ise, 20 ile 1500 mm arasındadır. Firmalardan gelen siparişler büyük bir titizlikle firmamız kayıtlarına işlenir, bundan sonra imalat sürecimiz başlar. Dilinmiş rulo sac imalatı olarak, firmamız üretim tesislerinde hazırlanan dilinmiş rulolar, gerek yatay, gerekse dikey olarak bir palet ile ya da palet olmaksızın imal edilerek, sonrasında sevk edilmeye hazır olarak teslime hazırlanır.

CSC Sac olarak, ürünlerimizin denetimlerimi tüm imalat aşamalarında eksiksiz olarak yapmaktayız. Bu nedenle, sizlere teslimat aşamasında beklentilerinizin de üzerinde bir özenle karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Dilinmiş rulo sac üretimlerinde dilimlerinin yapılmasının nedeni elbette siz değerli müşterilerimizin istekleri ve kullanım esaslarıdır. Rulo olarak üretim yapılmasından sonra, talebe göre dilimleme işlemleri yapılır. Bunun için de özel dilme hat sistemimiz kullanılmaktadır.

Firma ürünlerimiz olarak yurtiçi ile yurtdışı pazarında etkin konumdayız. Dilinmiş rulo sac kullanım alanları olarak, çatı kaplama sistemlerinde, dış cepheler için kaplama sistemlerinde, havalandırma kanal sistemlerinde, elektrik kanal sistemlerinde, asma tavan profillerinin hazırlanmasında ve kanal sistemlerinin düzenlenmesinde, güneş enerjisi üretim sistemlerinin hazırlanmasında, hafif çelik yapı profilleri imalatlarında malzemelerimizin çok büyük önemi vardır.

Bir önceki yazımız olan Boyalı Sac Nedir? başlıklı makalemizde boyalı sac, boyalı sac fiyatları ve boyalı sac istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.