E-posta Gönderin

[email protected]

Bizi Arayın

(+90) 216 420 41 61

Boyalı Sac Nedir?
25 Ağustos 20190 Görüntülenme

CSC Sac üretim kategorilerimiz arasında boyalı sac ürünlerimiz yer almaktadır ve firmaların kapsamlı siparişlerini de detaylı kontrollerimizden sonra teslim etmekteyiz.

Boyalı sac üretimleri olarak, firmamızın yüksek dünya standartlarını yakaladığını ve sertifikalı olarak ürünleri sizlere sunduğumuzu belirtelim. Firmamızın resmi yetki belgeleri ve kalite standardı belgelerini resmi sitemizden inceleyebilirsiniz. Ürünlerimiz olarak, boyalı sac, paslanmaz çelik, kalay kaplı sac, hrp sac, hrp soğuk sac, aliminize sac, boyalı sac, dilinmiş rolu sac gibi kategorilerimizle hizmetinizdeyiz.

Boyalı sac özellikleri, kalınlık ölçüleri, 0.30 ile 1.00 mm arasında değişmektedir. Genişlik ise, 1500 mm maksimum ölçüdedir. Çinko malzeme kaplama kalınlığı ise, 100 ile 350 gram arasında değişmektedir. Ürünlerimizin rulo iç çap ölçüleri 508 ile 610 birim arasında değişmektedir. Rulo ağırlığı ise ortalama olarak, 500 kg ile 25.000 kg arasında düzenlenmektedir.

Boyalı sac renkleri olarak, müşterilerimizden gelen siparişlere göre hareket etmekteyiz. Ürünlerimizde üst ve alt boya kaplama yapılarak, rengin korunması noktasında astar malzeme de ara katmanda atılmaktadır. Renk seçimleri noktasında, boyalı sac ürün katalogu üzerinden seçimlerinizi yapabilirsiniz. Katalogda bulunmayan renklerin talep edilmesi noktasında firmamız yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerin alınmasından sonra, zaman geçirmeden üretime başlanır ve ardından denetim mekanizmalarının her adımda işlemesi ile ürünlerin imalatı yapılır. Teslim aşamasında ve bundan sonra da izlemelerimiz devam etmektedir. Kaliteli ve uzun ömürlü malzemelerimize güvenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Alüminize Sac Nedir? başlıklı makalemizde alüminize sac, alüminize sac bileşimi ve alüminize sac fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.