E-posta Gönderin

[email protected]

Bizi Arayın

(+90) 216 420 41 61

Alüminize Sac Nedir?
24 Ağustos 20190 Görüntülenme

Alüminize sac üretimlerimiz, firmamız ürün kategorileri arasında olmakla birlikte, tüm üretim aşamalarında denetimlerimiz yapılır.

Sanayi alanında kullanılmaya uygun şekilde üretimi ve teslimi yapılmaktadır. Alüminize sac özellikleri olarak, kalınlık ölçüleri, 0.30 mm ile en yüksek olarak 3.00 mm olarak düzenlenmektedir. Boy kesim ve dilme ölçüleri ise, aynı şekilde, en az 0.30 mm ile maksimum olarak 3.00 mm olarak düzenlenmektedir. Alüminize sac bileşimi, sıcak alüminyum malzemenin işlenmesi ile oluşmaktadır. Sıcak alüminyum malzeme, silisyum karışımı ile her iki tarafında daldırma olarak hazırlanan çelik malzemedir. Çelik alüminyum ile birleştiğinde, korozyon karşısında çok dirençli bir hale gelmektedir. Özellikle ısı ile ilgili alanlarda gerçekten son derece başarılı sonuçlar veren bir malzemedir. Bu nedenle, alüminize sac ürünlerimizin fırın, ocak, su ısıtıcıları, sobalar, şömine, mangal, barbekü gibi cihazların imalatında kullanıldıklarını belirtelim.

CSC sac  metal firmamız merkezi İstanbul da bulunmaktadır. Online ve destek hattı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Isıya dayanıklı ürünlerin imalatı için temel malzeme olarak kullanmak üzere, alüminize sac ürünlerimizden istediğiniz miktar ve yukarıda ölçülerde üretimlerimizden sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimiz hem yurtiçi pazarımızda, hem de yurtdışı pazarında ilgiyle takip edilmektedir. Boyalı sac, dilinmiş rulo sac, hrp sac üretimlerimiz, hrp soğuk sac gibi birçok üretim kalemimizle sizlerleyiz. Firmaların siparişlerinde mükemmel denetim mekanizmamız devreye girmektedir ve her aşamada defalarca kontrollerimizi yapmaktayız.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.