E-posta Gönderin

[email protected]

Bizi Arayın

(+90) 216 420 41 61

Ürünlerimiz

CSC SAC metal olarak üretim tesislerimizde özen, kalifiye personelimiz ve eğitimli uzmanlarımız ile, mükemmel kalite özellikleri olan ürünlerimize imza atmaktayız. Ürünlerimiz olarak, galvanizli sac, galvanizli rulo sac, galvanizli levha sac, dilinmiş rulo sac, paslanmaz sac, paslanmaz çelik, DKP sac, DKP rulo sac, HRP sac, HRP rulo sac, HRP soğuk sac, siyah sac, alüminize sac, kolay kaplı sac, nikel kaplı sac, karbonlu çelik sac, boyalı sac ve kutu profil üretimlerimizle sizlerleyiz.

Metal

İyi bir metal sac firması arıyorsanız seçiminiz bu konuda Türkiye’nin en iyisi olan CSC SAC ‘dan yana yapabilirsiniz. Metal konusunda kusursuz hizmet sağlamak tek amacımız. İsteğe uygun Metal ürünler üretip hazırlayarak sizlerin hizmetine sunmaktayız. Birçok sektörde kullanılan Metal üretiminin en üst düzeyde olması için en iyi ekipmanları kullanarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye özen göstermekteyiz.

Galvanizli Sac

Uzun yıllardan beri Galvanizli sac üretimi konusunda hizmet vermeye aralıksız olarak devam eden CSC SAC ; metal olarak en kaliteli metal üretimi gerçekleştirmekteyiz. Galvanizli sac konusunda lider firmalardan biri haline geldik. Hızlı gelişen teknolojiye ayak uydurarak en iyi ekipmanlar ile çalışmaktayız. Son teknoloji ekipmanlar ile isteğinize uygun Galvanizli saç şekillendirmesi ve dilimlendirme yapmaktayız.

Paslanmaz Çelik

Uygun fiyatlarla paslanmaz çelik ürünlerine ulaşmak için Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan metal firmamızla iletişime geçin. Hem kaliteli hem de güvenilir olarak hizmet veren kurumumuz müşteri talebine göre ürün üretimi yapmaktadır. Paslanmaz çelik taleplere uygun olarak hazırlanmaktadır. Üretimin her aşamasında kontrollere önem verilerek istenilen boylarda kesme ve dilme işlemleri yapılmaktadır.

Bizden Haberler

Ürünlerimiz

  • CSC SAC metal sektöründe kalite ve zaman öğlerine çok dikkat eden nadir firmalardandır. Hem hızlı hem de ekonomik kaliteli ürün hizmeti sağlayan firma olduğu için CSC SAC’ı tercih ediyorum.

    Hikmet Çetin

  • Yıllardır CSC SAC metal ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Verdikleri tüm ürün ve hizmetlerinde kaliteye çok dikkat ettikleri bildiğimizden dolayı sürekli CSC SAC’ı tercih ediyoruz. İşlerini hakkıyla yapan firmanın müşteri temsilcilerine verdikleri sabırlı hizmetten ve anlayışlarından dolayıda teşekkür ediyorum.

    Mehmet Kara